Zapisz się na listę zainteresowanych webinarem

MEDYCZNA MARIHUANA – WSZYSTKO, CO O NIEJ WIE NAUKA

i otrzymaj zniżkę na webinar i wstęp do materiałów pdf

Wiesz, czym jest medyczna marihuana? Pewnie tak bo nieliczni o niej nie słyszeli…

Preparat ten nadal wzbudza wiele kontrowersji… I słusznie. Podchodźmy krytycznie do każdej nowości i szukajmy sprawdzonych informacji!

Przygotowałam dla Ciebie MEGA zestawienie: wszystkie informacje dotyczące badań nad medyczną marihuaną i endokanabinoidowym układem nerwowym, na który działa

Podczas webinaru dowiesz się:

  • Czym jest medyczna marihuana, jak działa i dlaczego działa na nasz organizm
  • Czym różni się od THC
  • Jakie jest udowodnione działanie medycznej marihuany
  • W jakich badaniach klinicznych medyczna marihuana okazała się nieskuteczna
  • Bezpieczeństwo medycznej marihuany oraz jej skutki uboczne
  • Jakie preparaty wybierać?
  • Jak można zastąpić medyczną marihuanę?

 

Dlaczego warto wziąć udział w webinarze?

Dzisiejsza medycyna i nauka są na bardzo wysokim poziomie. 

Z drugiej strony, choroby, jakie nas spotykają są coraz trudniejsze do zdiagnozowania i wyleczenia. 

Niestety nie posiadamy leku na wszystko. A wiele obecnie stosowanych leków jest zwyczajnie nieskuteczna. Niedawno odkryto, że medyczna marihuana (inaczej olejek CBD) poprzez wpływ na układ nerowowy, może pomóc w leczeniu różnych schorzeń. Jest też wiele badań pokazujących brak efektu stosowania medycznej marihuany na niektóre choroby. Olejek CBD to bardzo droga inwestycja, która nie jest (i jeszcze długo nie będzie) refundowana. Warto więc wiedzieć, jakie badania kliniczne potweirdziły skuteczność tego preparatu a w jakich badaniach medyczna marihuana okazała się nieskuteczna.

Dodatkowo musimy wiedzieć, jakie są skutki uboczne stosowania. Zwłaszcza, że często jest ona stosowana u dzieci. 

I najważniejsza sprawa: czy wiesz, że inne substancje dostępne dokoła nas, mogą mieć podobne działanie do olejku CBD? Warto wiedzieć, czym zastąpić medyczną marihuanę w lżejszych przypadkach oraz dowiedzieć się, jak na co dzień wspomagać endokanabinoidowy układ nerwowy bez użycia drogiej medycznej marihuany.  

Dlaczego jeszcze warto wziąć udział w tym webinarze? Bo przygotowuję się do swoich kursów bardzo dokładnie. Biarąc udział w webinarze masz pewność, że materiały są sprawdzone, bezpośrednio ze źródła (z publikacji naukowych). Dodatkowo tylko pierwsza edycja będzie prowadzona na żywo a Ty będziesz mogła zadawać pytania, na które odpowiem 🙂

Zapisz się, żeby otrzymać specjalną zniżkę i wstęp do materiałów

Webinary rozpoczną się za:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

kim jestem?

Mam na imię Ewa. 

Zbieram dla Ciebie informacje poparte solidną wiedzą naukową z ostatnich lat na temat funkcjonowania Twojego ciała, zdrowia, energii i sprawnej pracy mózgu. Przekazuję sprawdzone informacje na temat suplementów dostępnych na rynku. Jestem autorką trzech e-booków. Moje kursy ukończyło już ponad 150 zadowolonych klientek. 

Jestem doktorem nauk biologicznych z doświadczeniem naukowym w zakresie mikrobiologii, biologii molekularnej, biochemii i immunologii. Obecnie odbywam staż podoktorski w szpitalu uniwersyteckim w Holandii. 

Najbardziej zależy mi na zdrowiu Twoim i Twoich bliskich. Dołącz do moich webinarów. Chętnie podzielę się z Tobą moją wiedzą 🙂

Sprawdź naszą politykę prywatności.