Co da Ci udział w webinarze?

Dowiesz się, jak działają szczepionki na COVID-19 dostępne na rynku

dowiesz się jakie są wady i zalety poszczególnych technologii wykorzystywanych do produkcji szczepionek na COVID-19

poznasz bezpieczeństwo stosowania szczepionek na COVID-19

poznasz fakty i mity, które są obecnie powszechne

zdrowieodpodstaw.pl powstało, żebyśmy nie musieli już błądzić po świecie pełnym dezinformacji w dziedzinie zdrowia. Przekazuję tylko sprawdzone informacje, których wprowadzenie w życie daje określone efekty.

Zapisz się na listę zainteresowanych

webinarem

pt. “Wszystko, o szczepionce na COVID-19

Kiedy? 15.01.2021 o godzinie 20:30

Biorąc udział w webinarze na żywo, masz możliwość zadawania pytań.

Webinar będzie dostępny przez 24 godziny od momentu nagrania. Osoby, które są zapisane na listę mailingową dostaną dodatkowy czas na obejrzenie webinaru

 

Kim jestem?

Dr Ewa Cendrowicz

Moim podstawowym celem jest przekazywanie sprawdzonych, popartych badaniami naukowymi informacji dotyczących zdrowia. Od ponad 3 lat prowadzę stronę zdrowieodpodstaw.pl oraz przeprowadziłam ponad 20 kursów w temacie zdrowia i działania naszego mózgu. W tych kursach wzięło już udział prawie 200 osób!

Jestem doktorem, ale nie jestem lekarzem. Uzyskałam tytuł doktora nauk biologicznych na Uniwersytecie w Groningen w Holandii. Obecnie odbywam staż podoktorski w tym samym mieście, jednak na Uniwersytecie Medycznym. Na co dzień zajmuję się immunoterapiami dla chorób nowotworowych. Codziennie pracuję na komórkach naszego układu odpornościowego, powoli poznając je “od podszewki”.

 

zobacz opinie klientek i kursantek: