KURS/ E-BOOK

JAK ODBUDOWAĆ FLORĘ BAKTERYJNĄ PO ANTYBIOTYKOTERAPII?

Dla kogo jest ten kurs?

Dla osób, które chociaż raz brały antybiotyk, dla rodziców dzieci, które co roku chorują i kończą z antybiotykiem, dla rodziców dzieci urodzonych przez cesarskie cięcie. Dla osób, które wiedzą, jak ważny jest silny mikrobiom dla ich zdrowia i dobrego samopoczucia. 

k

E-book

E-book, w którym znajdziesz ponad 70 stron praktycznych porad i przepisów dla silnego mikrobiomu. Dowiesz się także, jak uniknąć kolejnych antybiotykoterapii, jak rozmawiać z lekarzem. E-book możesz ściągnąć na swój komputer i mieć go dożywotnio

 

 

 69 zł

Kurs on-line

10 webinarów kursu “Jak odbudować florę bakteryjną po antybiotykoterapii? Dowiesz się, jaką dietę stosować, żeby odbudować mikrobiom, jak rozmawiać z lekarzem oraz jak uniknąć kolejnych antybiotykoterapii. Ponadto otrzymujesz dostęp do grupy kursowej, gdzie masz moje bezpośrednie wsparcie przez cały miesiąc trwania kursu + webinary na żywo. Dostęp do materiałów kursowych otrzymujesz na rok.

START KURSU: 27.03.2021

399 zł

Kurs + e-book

Dołączasz do kursu a e-book w zestawie dostajesz za jedyne 50 zł!

 

 

 

 

 

449 zł

Kurs + e-book – najkorzystniejsza oferta

Wybierając kurs + e-book otrzymujesz:

stron praktycznych informacji w e-booku

Dni bezpośredniego wsparcia na grupie kursowej

webinarów pełnych wiedzy

% pewności, że informacje są sprawdzone

Co znajdziesz na kursie?

-> 10 webinarów, które są dla Ciebie dostępne na Twoim koncie na platformie e-learningowej (sesja Q&A jest na żywo)

-> 30 dni mojego osobistego wsparcia na grupie kursowej na Facebooku

-> Zadania do pracy samodzielnej (za wykonanie zadań będą nagrody!)

-> Sesja pytań, na której będziesz mogła zadać każde nurtujące Cię pytanie. Na pytania odpowiadam po przygotowaniu na podstawie sprawdzania badań naukowych

BONUS (Tylko dla osób, które przystąpią do kursu do 14 marca): Minikurs: “Jak rzucić nałóg cukrowy”

Webinary:

1. Mikrobiom – jak wpływa na cały nasz organizm?

2. Objawy dysbiozy jelitowej

3. Badania, które warto wykonać w celu określenia stanu flory jelitowej

4. Wszystko o antybiotykach

5. Co robić w trakcie antybiotykoterapii?

6. Co robić podczas choroby?

7. Styl życia dla wsparcia mikrobiomu

8. Dieta po antybiotykoterapii

9. Czego unikać po antybiotykoterapii?

10. Sesja Q&A

 

 

o autorce

Dr Ewa Cendrowicz

Moim podstawowym celem jest przekazywanie sprawdzonych, popartych badaniami naukowymi informacji dotyczących zdrowia. Od 4 lat prowadzę stronę zdrowieodpodstaw.pl oraz przeprowadziłam ponad 20 kursów w temacie zdrowia i działania naszego mózgu. W tych kursach wzięło już udział ponad 200 osób! Jestem doktorem, ale nie jestem lekarzem. Uzyskałam tytuł doktora nauk biologicznych na Uniwersytecie w Groningen w Holandii. Obecnie odbywam staż podoktorski w tym samym mieście, jednak na Uniwersytecie Medycznym. Na co dzień zajmuję się immunoterapiami dla chorób nowotworowych. Codziennie pracuję na komórkach naszego układu odpornościowego, powoli poznając je “od podszewki”. Choroby dzieci poznałam też w praktyce i w praktyce wykorzystałam metody na zapobieganie im. Mam to doświadczenie bo jestem mamą trójki dośc małych jeszcze dzieci 🙂 – 3, 5, 8 lat.

Te osoby wzięły udział w kursie”Jak odbudować florę bakteryjną?”

Poznaj ich opinie:

zdrowieodpodstaw.pl powstało, żebyśmy nie musieli już błądzić po świecie pełnym dezinformacji w dziedzinie zdrowia. Przekazuję tylko sprawdzone informacje, których wprowadzenie w życie daje niesamowite efekty.

k

E-book

E-book, w którym znajdziesz ponad 70 stron praktycznych porad i przepisów dla silnego mikrobiomu. Dowiesz się także, jak uniknąć kolejnych antybiotykoterapii, jak rozmawiać z lekarzem. E-book możesz ściągnąć na swój komputer i mieć go dożywotnio

 

 

69 zł

Kurs on-line

3 moduły kursu “Jak odbudować florę bakteryjną po antybiotykoterapii? Dowiesz się, jaką dietę stosować, żeby odbudować mikrobiom, jak rozmawiać z lekarzem oraz jak uniknąć kolejnych antybiotykoterapii. Ponadto otrzymujesz dostęp do grupy kursowej, gdzie masz moje bezpośrednie wsparcie przez cały miesiąc trwania kursu + webinary na żywo. Dostęp do materiałów kursowych otrzymujesz na rok.

START KURSU: 15.10.2019

399 zł

Kurs + e-book

 Dołączasz do kursu a e-book w zestawie dostajesz za jedyne 50 zł!

 

 

 

 

 

449 zł